http://pronobel.pl

Pronobel - praca w opiece nad osobami starszymi

http://pronobel.pl

Kobiety, które wyjeżdżają do pracy do Niemiec za pośrednictwem agencji rekrutującej(na przykład Pronobel z Gliwic) mają szansę zarobić nawet 1400 euro miesięcznie. Ponadto firmy zapewniają opiekunkom bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego.

Aby zacząć pracę w opiece w Niemczech wystarczy znać język niemiecki oraz posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Firmy respektują nawet takie doświadczenie, które kobiety nabyły podczas opieki nad najbliższymi członkami własnej rodziny.

Praca opiekunek wiąże się między innymi z pielęgnacją seniorów, pomocą w gospodarstwie domowym, przygotowywaniem posiłków i dbaniem o dobre samopoczucie podopiecznego.

Przez kilka lat pracowałam w popularnym w Polsce dyskoncie spożywczym. Mąż na rencie, ja zarabiałam najniższą krajową, na utrzymaniu dwójka dzieci. Nie dało się godnie żyć. Na stronie internetowej firmy Pronobel wyszukałam ciekawą ofertę pracy do Pani w Monachium. Zadzwoniłam. Pozytywnie przeszłam test językowy i w przeciągu tygodnia jechałam do pracy do Niemiec. Teraz zarabiam 4 razy więcej i nie muszę martwić się o rachunki, zakupy, wykształcenie dzieci. Na wszystko mnie stać! - pisze pani Joanna.

Kategorie

Ekonomia i finanse - Agencje pracy
Ekonomia i finanse - Praca
Według lokalizacji - Śląskie - Gliwice
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 2

Słowa kluczowe

Opieka niemcy, Opiekunka osób starszych, Praca niemcy, Opiekunka osób starszych niemcy, Niemcy opieka, Niemcy opiekunka

Informacje

Numer ID strony: 9650/9472, Status strony: aktywna od 19/02/2016 08:46, Typ strony: wyróżniona od 18/02/2016 12:17, Data dodania: 18/02/2016 12:15, Google PR: 2/10, Alexa Rank: 1865268, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 4, odsłon: 996

 Powrót  Drukuj