http://www.gornystudio.pl

Studio stylizacji Toruń

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio nowoczesne fryzjerstwo w najlepszym wydaniu. Możemy zaoferować fryzury wieczorowe, weselne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w ścinaniu i modelowaniu włosów kobiecych i męskich. Zapewniamy najlepsze środki do pielęgnacji włosów i doświadczonych ekspertów, którzy chętnie zajmą się Twoją fryzurą.
Fryzjer nie tylko skraca i modeluje włosy swoich Klientów. Dobry specjalista doradza w której fryzurze i w jakim odcieniu włosów będziesz wyglądać zniewalająco. Wierzymy, że zmysł smaku jest w naszym fachu najważniejszy, stąd zatrudniamy profesjonalistów o niepowtarzalnych pomysłach i dozie fantazji. W naszym studio fryzjerskim zawsze możesz liczyć na ciekawe koncepcje i zaskakujące stylizacje.
Zapraszamy do czterech profesjonalnych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zadba o formę Twoich włosów. Oferta oprócz podstawowych usług fryzjerskich obejmuje również profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne poprawiające strukturę włosów. Wspólnie tworzymy nowoczesne kanony piękna. Zatroszcz się o swoją fryzurę w innowacyjny sposób i zamów termin spotkania w jednym z najbardziej rozpoznawalnych salonów fryzjerskich w województwie.

Kategorie

Uroda i zdrowie - Fryzjerstwo
Uroda i zdrowie - Uroda
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 9807/9461, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:38, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 23:44, Data dodania: 24/03/2017 14:14, Data edycji: 24/03/2017 23:45, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 4, odsłon: 843

 Powrót  Drukuj